O nás

Říkáte si, co mě vedlo dát blogu právě tento název? Důvod je v podstatě jasný, a to jedna má brigáda, kterou jsem absolvoval právě v Anglii. A jak už asi tušíte, týkala se právě sběru jahod. I když to byla práce poměrně časově náročná a dá se říci, že také namáhavá, přesto byla dobrá. A to hlavně z toho důvodu, že se na ní dalo dobře vydělat. A to byl i můj cíl, proč jsem se na ni vydal. A jelikož sbírání jahod byla primárně monotónní a stále se opakující práce, měl jsem dostatek času na přemýšlení hlavně na tom, jakým způsobem se chci v životě realizovat.

Chci jít kupředu

Ostatně tento cíl rozhodně není nijak unikátní, jelikož po něčem podobném sní jistě celá řada lidí. Jenom málokdo chce setrvávat na stejném místě – třeba v práci, která ho nebaví. A právě při práci, kterou jsem si mohl v zahraničí vyzkoušet, jsem si řekl, že je třeba jít kupředu. To, co nás dnes ovlivňuje, jsou desítky věcí – od prostředí kde žijeme, přes naši rodinu, až po kamarády a zaměstnání. Lze ale s trochou nadsázky říci, že startovní čáru máme téměř všichni na stejném místě. V životě je tedy důležité se neustále vzdělávat. Jelikož právě vzdělání, a to nejenom to školské je v budoucnu základem úspěchu.

Seznamte se s těmi úspěšnými

A cílem mého blogu tak bude jediné. Seznámit vás s úspěšnými lidmi, kterým se povedlo dostat se na vrchol. Stejně tak se ale budu snažit přinášet vám různé rady a typy, které se oblasti osobního rozvoje a zajímavostí, které se ho týkají, přímo souvisí. Možná i vám budu moci dát onu potřebnou inspiraci, v rámci které si řeknete, že je třeba s vaším životem něco udělat. A mě se to částečně povedlo, ale cesta je přede mnou stále ještě dlouhá. I proto budu přinášet stále nové a nové informace jak osobního rázu, tak samozřejmě i toho, co se týká obecných možností, které každá z nás máme.